Czym są etykiety samoprzylepne

Rowery od warsztatu
Kwiecień 3, 2019
Nie tylko książki, czyli wyprawka szkolna
Kwiecień 7, 2019

Czym są etykiety samoprzylepne

W dzisiejszych czasach bardzo często i w wielu sytuacjach wykorzystuje się barwne nalepki, a profesjonalnie mówiąc etykiety samoprzylepne kolorowe. Faktycznie od zwyczajnych naklejek znacznie się różnią, ale zasada jest ta sama – zdecydowanie lepsza jest natomiast jakość.

Materiał wykonania

Etykiety samoprzylepne wykonane są z papieru, którego powierzchnia może być błyszcząca, półbłyszcząca lub matowa – w zależności od preferencji klienta. Etykieta składa się z części barwnej pokrytej grafiką oraz z części pokrytej klejem. Przechowywana w odpowiednim miejscu, gdzie nie jest narażona na warunki atmosferyczne, nie traci swoich właściwości, a klej zaczyna „działać” dopiero, gdy odkleimy obrazek od folii ochronnej i przyłożymy go do powierzchni docelowej.

Etykiety mogą być pokryte dodatkową powłoką utrudniającą jej zarysowanie lub wyblaknięcie barw, a zwiększona wytrzymałość dzięki takiemu zabiegowi pozwala się cieszyć produktem zdecydowanie dłużej.
Opisywane produkty mogą być również wykonane ze specjalnego tworzywa sztucznego, które zdecydowanie przewyższa papier pod względem wytrzymałości i jakości. Niekoniecznie pod względem wyglądu, którego wybór jest kwestią wymagań i gustów klienta. Takie etykiety są odporne na wszelkie zasady i kwasy.

Etykiety samoprzylepne oczywiście są również sprzedawane jako gotowe produkty, ale zwykle są wykonywane na indywidualne zlecenie każdego klienta, który wybiera ich kształt, wymiary, grafikę, powłokę powierzchniową oraz materiał z którego mają być wykonane.

Sprawdź ofertę na: https://swiatetykiet24.pl/etykiety-kolorowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *