dywaniki łazienkowe – kilka ciekawostek

Co odróżnia odkurzacze profesjonalne od zwykłego?
Kwiecień 24, 2018
Ryż do sushi – smaczny, pożywny i zdrowy!
Kwiecień 25, 2018

dywaniki łazienkowe – kilka ciekawostek

Dywaniki łazienkowe, które wchodzą w skład naszej oferty, można – wbrew pozorom – bardzo dobrze scharakteryzować. Zwłaszcza, jeśli są to rozwiązania dopasowane i wyspecjalizowane w zakresie realizacji konkretnych zadań.

Rozmiar ma znaczenie

Dywaniki łazienkowe dostępne w naszym asortymencie mogą mieć różny rozmiar, zależnie od ich zastosowania.

1. Największe – to produkty, które można dopasować do konkretnych wanien i innych, dużych elementów łazienkowych instalacji wodnych.

2. Średnie – to z kolei rozwiązania, które sprawdzą się w przypadku umywalek.

3. Małe – te dywaniki zwykle są wykorzystywane jako podłoże pod WC. Zamiennie nazywa się je również konturami.

Materiał wykonania

Nasze dywaniki łazienkowe zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów sztucznego pochodzenia. Dzięki temu rozwiązaniu, zachowują one swoją kolorystykę, nie niszczeją na wskutek oddziaływania wody i są bardzo przyjemne w dotyku.

W naszym asortymencie znajdują się też dywaniki bawełniane. Jest to alternatywa dla tych osób, które poszukują naturalnych i sprawdzonych rozwiązań.

Jak prać?

Pomimo wykonania z materiałów pochodzenia sztucznego, sprzedawane przez nas dywaniki można prać już w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Ponadto zastosowany do ich produkcji materiał sprawia, że są one łatwiejsze w czyszczeniu od swoich „materiałowych” odpowiedników. Zaznaczamy jednak, że podczas ich prania nie powinno stosować się silnych odczynników chemicznych i intensywnego wirowania.

Tym samym, oferowane przez nas dywaniki nie tylko pięknie wyglądają, ale przede wszystkim są funkcjonalne i wygodne w użyciu.

Więcej dowiesz się na: http://www.dedekor.pl/lazienka/dywaniki-lazienkowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *