Boxy Kwiatowe – alternatywa dla klasycznych bukietów

Wszystko do łazienki
Wrzesień 19, 2018
Jak wybrać materac dla dziecka?
Wrzesień 28, 2018

Boxy Kwiatowe – alternatywa dla klasycznych bukietów

róże wieczne

Klasyczne bukiety choć obdarzone są niekwestionowanym urokiem, to obarczone są kilkoma wadami. Poszukując alternatywy, warto przyjrzeć się florystycznemu trendowi, jakim są boxy kwiatowe.

Kwiaty w pudełku – prezent na każdą okazję

Kwiaty to podarunek uniwersalny. Zabierasz je na śluby, towarzyszą ci podczas urodzin i imienin, okazujesz nimi miłość podczas walentynek oraz podkreślasz wyjątkowość każdej uroczystej okazji. Często decydujemy się wtedy na standardowy bukiet kwiatów, jednakże warto zastąpić go kwiatami w pudełku. Obdarowywana osoba – zwłaszcza jeśli uroczystość odbywa się poza jej mieszkaniem – czasami nie posiada odpowiedniego naczynia na kwiaty. Box kwiatowy nie wymaga żadnego wazonu czy innego pojemnika. Można postawić go od razu na stole, będąc pewnym, że zaprezentuje się szykownie.

Bukiet z wiecznych kwiatów – prezent, który nie przemija

Kiedy otrzymujesz kwiaty od ukochanej osoby, chcesz cieszyć się ich pięknem przez jak najdłuższy czas. Codziennie dbasz o nie z najwyższą starannością – podcinasz łodygę, usuwasz obumarłe liście, zmieniasz im wodę. Czasami stosujesz chemiczne środki, przedłużające ich żywotność. W końcu jednak nadchodzi ten przykry dzień, kiedy bukiet traci swą świeżość i trzeba się z nim rozstać. Z pudełkiem wypełnionym kwiatami stabilizowanymi, pozostaje to wspomnieniem. Nie wymagają tak skrupulatnej pielęgnacji, jak klasyczne bukiety. Trwałość boxu kwiatowego może wynieść nawet dwa lata – dzięki temu możesz cieszyć się podarunkiem przez długi czas.

Więcej o kwiatach w pudełku dowiesz się na stronie Rosebelle: https://rosebelle.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *