Prasy krawędziowe i gilotyny do metalu

sklep dla dzieci
Sklep z zabawkami dla dzieci
Kwiecień 17, 2019
biuro architektoniczne
Biuro architektoniczne
Kwiecień 29, 2019

Prasy krawędziowe i gilotyny do metalu

obróbka metaluŚwiadomy wybór

Wiele firm sprzedających maszyny do obróbki plastycznej metali interesuje tylko czysty zysk. Wprowadzają one klienta w błąd, nie gwarantują koniecznych atestów, częstokroć sprzedają też urządzenia niekompletne, bez należytych kontroli bezpieczeństwa. Firma opisywana w artykule gwarantuje korzystny stosunek jakości do ceny a ponadto zapewnia do każdego urządzenia certyfikat CE oraz niezbędne zabezpieczenia wymagane na polskim rynku.

Najlepsze prasy krawędziowe

Jednym z flagowych urządzeń dostępnych w sprzedaży są hydrauliczne prasy krawędziowe alpmac. Oferowana w sprzedaży jest pełna gama urządzeń tej firmy od standardowej serii A po serię C i specjalistyczne, duże prasy serii M. Wielkość, szybkość cięcia oraz rodzaj zastosowanego systemu CNC zależy tu od ceny i wybranego wariantu. Niezależnie od modelu, wszystkie urządzenia posiadają osłony zabezpieczające oraz mają regulowane stanowisko pracy tak, by dopasować je do indywidualnego komfortu pracowników obsługi.

Gilotyny do metalu w różnych wersjach

Firma oferuje zarówno klasyczne, mechaniczne gilotyny do metalu, jak również te hydrauliczne czy elektromechaniczne. Gilotyny mechaniczne, niezależne od źródeł zasilania to solidne, bezpieczne stalowe konstrukcje o wysokim komforcie pracy. Gilotyny hydrauliczne składa się z pary siłowników do których za pomocą zaworów w odpowiedni sposób zostaje doprowadzony olej pod wysokim ciśnieniem wzbudzony przez pompę hydrauliczną. Gilotyny hydrauliczne wyróżniają się nowatorską konstrukcją, pozwalającą na zastosowanie tych maszyn nie tylko do cięcia cienkich blach, ale również obróbki grubych arkuszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *