Profesjonalne odkurzacze

Wypromuj się na Instagramie z InstaGo!
Wrzesień 3, 2018
Wszystko do łazienki
Wrzesień 19, 2018

Profesjonalne odkurzacze

Odkurzacze profesjonalne zdominowały branże, nic dziwnego, gdyż odkurzacz profesjonalny dysponuje szeregiem funkcji niedostępnych w zwykłych odkurzaczach. Jest nie tylko bardziej wydajny, szybszy, ale też ekonomiczny. Jest to must have dla każdej firmy sprzątającej, bo dobry wybór odkurzacza, gwarantuje zadowolenie klienta.

Odkurzacze zapewniają czystość i właściwą estetykę pomieszczeń, dlatego nie może zabraknąć ich nie tylko w każdej szanującej się firmie sprzątającej, ale także i coraz częściej sięgają po nie osoby nie związane z tą branżą. Odkurzacze profesjonalne, jak sama nazwa wskazuje, są przystosowane do bardziej skomplikowanych zadań i czyszczenia powierzchni mocno zabrudzonej, ale sprawdzą się także jak najbardziej w zwykłych, domowych warunkach.

Odkurzacze profesjonalne dysponują szeregiem funkcji, wiele zależy od wyboru sprzętu, ale większość z prezentowanych odkurzaczy posiada m.in:

– funkcję piorącą,
– odkurzanie na sucho i mokro,
– dostosowanie do ciasnych pomieszczeń (np. sal kinowych lub teatralnych),
– mnóstwo wymiennych części.

Odkurzacz profesjonalny charakteryzuje się większą wytrzymałością, a tym samym wydłużonym czasem eksploatacji. Sprzęt jest zaprojektowany w taki sposób, aby dysponował dużą mocą (dużą siłą ssania), a równocześnie był odporny na przegrzanie. Dzięki temu może pracować na najwyższych obrotach przez bardzo długi czas.

Odkurzacze profesjonalne dostosowane są do pracy z trudnymi zabrudzeniami, na przykład po remontach. Poradzą sobie z pyłem, żwirem, odpryskami, kurzem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *