Oryginalne i niezawodne wycieczki audio

kurtki polarowe męskie
Męskie kurtki polarowe – czym się cechują?
Styczeń 29, 2019
Podobrazie a… malarstwo sztalugowe
Luty 22, 2019

Oryginalne i niezawodne wycieczki audio

wycieczki audio i audioprzewodniki

Audioprzewodnik to nowoczesne, przenośne urządzenie, które służy do bezprzewodowej komunikacji, a nazywa się je także audioprzewodnikiem. Sprzęt ten został zaprojektowany w ten sposób, by pomagać w pracy przewodnikowi turystycznemu, pilotowi oraz tłumaczowi. Poza tym pracują na nim także prezenterzy, którzy wykonują swoje obowiązki w szczególnie ciężkich warunkach.

Wycieczki audio – jak się je obsługuje?

Zestawy takie wykorzystywane są w turystyce, na instruktażach, szkoleniach, kongresach oraz konferencjach. Każdy system obsługujący wycieczki audio przeznaczony jest do oprowadzania turystów. Ponadto zbudowany jest z nadajnika, mikrofonu wraz z odbiornikiem i słuchawkami. Produkt ten jest bardzo prosty w obsłudze, wystarczy podłączyć słuchawkę do tego urządzenia, włączyć ją i już system działa przenosząc uczestnika wycieczki w klimat prawdziwego, niecodziennego zwiedzania. System ten znakomicie sprawdza się również w trakcie słuchania różnych konferencji. Poza tym każdy uczestnik tego spotkania może samodzielnie podkręcać lub ściszać głos na tym urządzeniu.

Dotychczas przewodnik musiał czekać aż grupa podejdzie, uspokoi się, przez co tracił swój czas. Bez tego profesjonalnego sprzętu, praca jego wyglądała na opowiadaniu podniesionym głosem, a wręcz na krzyczeniu, aby wszyscy uczestnicy wycieczki mogli dowiedzieć się różnych ciekawostek. W miejscach takich jak: muzea czy kościoły nie wolno mu było mówić głośno, więc mało kto z uczestników mógł usłyszeć o czym mówił.

Optymalny wybór dla dużych grup

Wycieczki audio, które oferują firmy turystyczne, zapewniają swoim klientom najwyższy komfort dostępny dla nich jak i dla prowadzącego grupę. Każdy z uczestników różnych spotkań w grupie, otrzymuje indywidualne urządzenie audio-guide, które służy mu do słuchania opowiadania przewodnika lub prowadzącego. Poza tym każdy uczestnik wycieczki może być oddalony nawet o 150 metrów od prowadzącego grupę.

Wycieczka z tym innowacyjnym sprzętem staje się dużym komfortem dla osoby zwiedzającej. Każdy klient, który posiada zestaw audioguide może w tym czasie, fotografować oraz dokładniej oglądać omawiane obiekty nie tracąc przy tym ciekawych informacji, które przekazywane są przez prowadzącego.

Więcej o audio wycieczkach dowiecie się: https://www.movitech.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *