Wakacje w Kenii

Jak wybrać materac dla dziecka?
Wrzesień 28, 2018
Suplementy calivita
Suplementy diety calivita
Październik 25, 2018

Wakacje w Kenii

Polacy coraz częściej decydują się na egzotyczne wakacje. Swoją uwagę kierują na wschód w stronę Azji, na zachód w stronę Ameryki Południowej oraz na południe w stronę Afryki i na tym ostatnim kierunku się skupimy.

Kenia wakacje

Kenia leży na równiku, dokładnie we wschodniej Afryce nad Oceanem Indyjskim i jest wyjątkowo ciekawym miejsce dla turystów. Możemy znaleźć tam naprawdę wiele atrakcji – piaszczyste plaże nad wyżej wspomnianym oceanem ze strony wschodniej i wybrzeże jednego z największych jezior na Ziemi – Jeziora Wiktorii na zachodzie. Poza tym bardzo malownicza stolica państwa Nairobi i oczywiście safari – jedna z największych atrakcji w Afryce, dla której to głównie ludzie decydują się na wyjazd do tego gorącego kraju.

Safari w Kenii

Bezkrwawe safari pozwala „zapolować” na zwierzęta z aparatem fotograficznym. Zobaczenie na żywo słoni afrykańskich, antylop, gazeli czy dzikich kotów to niezapomniane wrażenie, do którego nie umywa się żadna wizyta w zoo. Dzikie zwierzęta w swoim naturalnym środowisku to widok poruszający i wspomnienie, które zostaje z ludźmi na długie lata. Ciężko sobie wyobrazić coś piękniejszego.

Egzotyka przyciąga do siebie na różne sposoby. Jeżeli mamy tylko taką możliwość, to skorzystajmy z afrykańskich wycieczek, ponieważ emocje, które nam dostarczą będą niezapomniane. Inna kultura, klimat, kontynent. Inna flora i fauna. Inni ludzie. Wycieczka do Kenii jest warta każdych pieniędzy, a okazuje się, że często można znaleźć wyjazdy już za kilka tysięcy złotych. Warto wykorzystywać takie okazje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *